cerusite ایران اسلامی پاکستان پاکستان

cerusite: ایران اسلامی پاکستان پاکستان تروریستی حسن روحانی اقدام تروریستی عملیات تروریستی

گت بلاگز کرمانشاه سوگواره شعر «آفتاب جماران» در شهرستان هرسین برگزار شد

سوگواره‌ شعر آفتاب جماران به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ملکوتی امام راحل(ره) عصر در شهرستان هرسین برگزار شد.

سوگواره شعر «آفتاب جماران» در شهرستان هرسین برگزار شد

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز کرمانشاه، و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ سوگواره شعر آفتاب جماران از خاص برنامه های بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل(ره) امروز (یازدهم خرداد) با حضور امام جمعه، معاون فرهنگی و مطبوعات، مدیر اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیر و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شاعران آیینی در شهرستان هرسین برگزار گردید.
در ابتدای مراسم، حاج روح الله باقری، امام جمعه شهرستان هرسین در وصف شاخصه های اخلاقی و منحصر به فرد امام خمینی (ره) به ایراد سخن پرداختند.

عبارات مهم : اداره
وی گفت: شما بازیگران و صورت های معروف می توانید با هنر خود و شما شاعران با قلم خود، شخصیت های انقلابی امام را بسیار متبحرانه به نسل جوان بشناسانید و این امر باید در جامعه بسترسازی فرهنگی شود.
سپس معاون فرهنگی و مطبوعات اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه جهت برگزاری بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برنامه های خاصی تدارک دیده است.
جسری گفت: افتتاح نمایشگاه تصویر خاص رحلت امام خمینی (ره)، برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره)، اجرای سوگواره شعر آفتاب جماران در شهرستان های صحنه، سنقر و کنگاور از خاص برنامه های سالگرد رحلت امام خمینی (ره) است که در مرکز و شهرستان های استان کرمانشاه برگزار می شود.
گفتنی هست؛ خاص نامه ابعاد شخصیتی مقام معظم رهبری و همچنین امام خمینی(ره) از نظر متفکران دنیا نیز در این ایام به صورت بروشور تهیه و توزیع می شود که نشانه از این حرکت، یادآوری ارزش های نظام جمهوری اسلامی و ابعاد شخصیتی امام (ره) است.
یادآور می شود؛ کامران شاه علی، حسین خزایی، مریم مسرور، حبیب کیهانی، کرمعلی قربانی و مظفر درویش پور شاعرانی بودند که در این مراسم، به قرائت شعر پرداختند.
در آخر از خانواده گرانقدر شهید مدافع حرم، اکبر نظری به صورت خاص تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: اداره | فرهنگ | اسلامی | کرمانشاه | کرمانشاه | امام خمینی | استان کرمان | رحلت امام خمینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog