cerusite ایران اسلامی پاکستان پاکستان

cerusite: ایران اسلامی پاکستان پاکستان تروریستی حسن روحانی اقدام تروریستی عملیات تروریستی

گت بلاگز بوشهر متخلفان انتخاباتی 500 مورد تذکر گرفتند

رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: از شروع تبلیغات انتخاباتی 500 مورد تذکر به متخلفان داده شده است هست.

متخلفان انتخاباتی 500 مورد تذکر گرفتند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، مدیر کل دادگستری استان بوشهر در حاشیه پنجمین جلسه شورای پیشگیری از جرایم انتخاباتی گفت: هر چند پرونده ای مبنی بر جرایم انتخاباتی در 26 شعبه پیگیری به این جرایم تشکیل نشده است ولی ضابطین 500 مورد تذکر داده اند و 39 مورد هم به مراجع قضایی گزارش شده است که ممکن است بعضی از آنها منجر به تشکیل پرونده و صدور رای محکومیت شوند.

عبارات مهم : بوشهر
علی جمادی با بیان این که تلاش دستگاه قضا، برقراری امنیت و ایجاد محیط امن جهت برگزاری سالم انتخابات با حضور حداکثری مردم است اضافه کرد: دیگر وقت تذکر به متخلفان نیست و با ایجاد هرگونه مزاحمت و جرم برخورد قانونی می شود.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر هم رعایت قانون را ملاک برگزاری انتخابات سالم بیان کرد و افزود: نامزدها و هواداران باید حرکت در مسیر قانون را سرلوحه کار خود قرار دهند.

علی حسن پور با بیان این که 20 گزارش از شهرستان ها و 19 گزارش از مرکز استان در حوزه تخلفات انتخاباتی به مراجع قضایی ارسال شده است است تصریح کرد: هفت گزارش از این موارد جهت تحقیقات به ضابطان قضایی ارجاع شده است که در صورت اثبات جرم، پرونده تخلفات قضایی تشکیل و با مجرمان برخورد می شود.

در آخر این نشست مصوب شد با هرگونه راه اندازی کاروانهای خوش حالی و اختلال در عبور و مرور برخورد شود و بنرها و بیل بوردهایی که در غیر محل های مجاز راه اندازی شده است اند جمع آوری شود.

انتهای خبر/ ث

واژه های کلیدی: بوشهر | برخورد | پرونده | مراجع قضایی | دادستان عمومی | علی حسن پور | استان بوشهر | دادگستری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog