cerusite ایران اسلامی پاکستان پاکستان

cerusite: ایران اسلامی پاکستان پاکستان تروریستی حسن روحانی اقدام تروریستی عملیات تروریستی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات 350 میلیون به استقلال بخشیدم / مسئولان کلوب جواب من را نمی‌دهند! ، مجیدی

مدافع سابق استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید بخش عمده‌ای از مطالباتش را به این کلوب بخشیده ولی جهت دریافت باقی آن با عدم صداقت مسئولان کلوب مواجه شده اس

350 میلیون به استقلال بخشیدم / مسئولان کلوب جواب من را نمی‌دهند! ، مجیدی

مجیدی: 350 میلیون به استقلال بخشیدم / مسئولان کلوب جواب من را نمی دهند!

عبارات مهم : میلیون

مدافع سابق استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید بخش عمده ای از مطالباتش را به این کلوب بخشیده ولی جهت دریافت باقی آن با عدم صداقت مسئولان کلوب مواجه شده است است.

به گزارش ایلنا، میثم مجیدی، مدافع سابق استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در پیامی خطاب به طرفداران این تیم اظهار کرد که با وجود عدم پرداخت مطالباتش به هیچ ارگان رسمی شکایت نکرده است و در برابر حاضر شده است 350 میلیون تومان را به کلوب استقلال ببخشد.

پیامی که مجیدی در صفحه رسمی اینستاگرامش انتشار داده است را در ادامه می خوانید:

350 میلیون به استقلال بخشیدم / مسئولان کلوب جواب من را نمی‌دهند! ، مجیدی

با سلام خدمت همه طرفداران عزیز و فهیم استقلال

با وجود اینکه چند هنگامی که است از استقلال جدا شدم و از کلوب مطالباتی دارم ولی متاسفانه به جز بی مهری چیزی از سوی مسئولان کلوب ندیدم. بعد از جدایی از استقلال چند باری با مسئولان کلوب صحبت کردم و حتی مبلغ 350 میلیون تومان را به کلوب بخشیدم ولی با وجود اینکه به من قول دادند در عرض 10 روز مطالباتم پرداخت می شود هیچ اقدامی صورت نگرفت و در نهایت تعجب جواب من را هم نمی دهند.

مدافع سابق استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید بخش عمده‌ای از مطالباتش را به این کلوب بخشیده ولی جهت دریافت باقی آن با عدم صداقت مسئولان کلوب مواجه شده اس

من از شما عزیزان پرسش می کنم آیا حق من این است که در استقلال تمرین و بازی کردم و کوچکترین حاشیه ای جهت تیم نداشتم به این شکل با من واکنش‌ها شود؟

من این پرسشها را که به خاطرش ممنوع الخروج شده است حکم توقیف اموالم صادرشده و حساب هایم هم بسته شده است را با شما درمیان گذاشتم شما هوادارای عزیز جای من بودید چه تصویر العملی نشان میدادید در صورتی که تا به امروز نه شکایتی به کمیته انضباطی و نه شکایتی به ای اف سی کرده ام و نه مصاحبه ای انجام دادم، ولی شما عزیزان بدانید اگر اتفاقی افتاد به خاطر عدم صداقت مسئولان کلوب استقلال است که پاسخ تماس های من را نمی دهند. و همه شما عزیزان میدانید که چقدر استقلال و هوادارانش جهت من مهم و عزیز هستند.

واژه های کلیدی: میلیون | مسئولان | استقلال | طرفداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog