cerusite ایران اسلامی پاکستان پاکستان

cerusite: ایران اسلامی پاکستان پاکستان تروریستی حسن روحانی اقدام تروریستی عملیات تروریستی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیام جهت مذاکره به پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد آمد / افتخاری

به گزارش ایسنا، مدیرعامل کلوب اسقلال در پیامی خطاب به هواداران این تیم، خیال آن ها را از مذاکره جهت جذب بازیکنان مدنظر سرمربی آلمانی و همچنین مراحل تمدید قراردا

تیام جهت مذاکره به پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد آمد / افتخاری

افتخاری: تیام جهت مذاکره به پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد آمد

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل کلوب استقلال در پیامی از مذاکره با بازیکنان مدنظر شفر خبر داد.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل کلوب اسقلال در پیامی خطاب به هواداران این تیم، خیال آن ها را از مذاکره جهت جذب بازیکنان مدنظر سرمربی آلمانی و همچنین مراحل تمدید قرارداد با مامه تیام راحت کرد.

تیام جهت مذاکره به پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد آمد / افتخاری

متن کامل این خبر را در پایین می خوانید:

با آخر یافتن مسابقه های و قهرمانی استقلال در جام حذفی و همچنین کسب مستقیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا جهت فصل آینده و افزایش به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا عده ای که چشم دیدن این موفقیت ها و خوش حالی هواداران را ندارد در صدد آسیب رساندن به کلوب می باشند.

مذاکرات با مدیر برنامه های تیام در ترکیه و مستقیما با خود تیام در کویت صورت گرفت. تیام با تیم های کویتی قراردادی امضا نکرد و امروز صبح عازم سنگال شد و سپس به پایتخت کشور عزیزمان ایران باز خواهد گشت. ضمنا جهت اطلاع هواداران عزیز باید اعلام کنیم کلوب استقلال تمام پول تیام را اعم از پاداش، حقوق و آپشن های موجود در قراردادش را به صورت کامل پرداخت نموده است.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل کلوب اسقلال در پیامی خطاب به هواداران این تیم، خیال آن ها را از مذاکره جهت جذب بازیکنان مدنظر سرمربی آلمانی و همچنین مراحل تمدید قراردا

زحمات زیادی در دو سال اخیر از سوی اینجانب و همه همکاران در کلوب کشیده شده است تا تیم استقلال با بازی های خوب خود زبان زد همگان شود. بنابر این نباید اجازه دهیم این تیم آسیب ببیند و زحمات همه اعضای کلوب استقلال و حمایت های هواداران به هدر برود. به توصیه مهمی اشاره می کنم؛ کارها هدفمند رسانه ای که با نشانه تحت تاثیر قراردادن هواداران و در نتیجه فشار به کلوب صورت می گیرد، قیمت بعضی بازیکنان را زیاد کردن داده و کلوب را دچار چالش می کند. بنابر این اجازه دهید کلوب کار خودش را در آرامش انجام دهد و هر موقع نیاز به حمایت مالی هواداران عزیز باشد از طریق سایت کلوب اطلاع خواهیم داد.

اینجانب ثابت کرده ام تحت تاثیر جو سازی ها قرار نخواهم گرفت و هر تصمیمی که می گیرم در جهت سربلندی هواداران عزیز و کلوب خواهد بود. در دو سال اخیر هواداران عزیز شاهد بودند که از بحران ها و مشکل های زیادی در کنار یکدیگر عبور کردیم. در اوایل کارم تنها بودم ولی استوار تر و راسخ تر قدم بر می داشتم و می دانستم که همه اعضای کلوب جهت خوش حالی دل هواداران و رضایت خداوند متعال تلاش می کنند و خداوند هم در این راه سخت و سخت به ما کمک کرد و نتیجه های آن را دیدیم. هواداران عزیز دلواپس نباشند؛ همه بازیکنان خوبی که در سطح استقلال باشند را می شناسیم و طبق لیست سرمربی با آنان در حال مذاکره هستیم.

تیام جهت مذاکره به پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد آمد / افتخاری

واژه های کلیدی: ایران | مذاکره | استقلال | بازیکنان | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog